Rodinný dům Venus

Fantazii se meze nekladou a v novodobé architektuře to platí dvojnásob.

Venus je pestře řešený dům s plochou střechou s přesahy, které mu propůjčují klasicky vyhlížející design.
Rodinný dům o rozložení 4+kk+G.
Již menší množství domů v dnešní době nabízí garážové stání. Venus tento prostor má, a pro ty, kteří jej nechtějí využít, jej můžeme jednoduchou úpravou vrat na okna proměnit v přízemní ložnici, pracovnu, či šatnu s odkládacím prostorem na vše, co v takovém domě můžete potřebovat.

Průchodem do kuchyně se nám otevře pohled na jídelnu a v chodbě na schodiště šikovně umístěnou knihovnu.
Malá pracovna je vždy po ruce také v přízemí.

Schodiště – toť dominantou tohoto domu. Je vyvedeno téměř mimo dům. Odděleno od vnějšího prostoru pouze skleněnou fasádou. Můžete hned vidět jaké je počasí jen při chůzi z ložnice do kuchyně na snídani. Při večerním posezení s příteli, Vám poskytne skvělé osvětlení zahradního posezení a doplní tak osvětlení bazénu.

V patře jsou tři prostorné ložnice. Každá má vlastní šatnu a nemusíte tak řešit skříně a komody. Prostor bude tak vždy čistý, upravený a útulny.

Venus je typ domu, vhodný také do řadové zástavby. Drobnou úpravou oken, se nejdelší strany domu stanou stěnou společnou pro zrcadlově otočený dům. Skvělá výhoda oproti jiným řadovým domům, či dvojdomům je, že si každý zachová naprosté soukromí a nemusí mít společnou zahradu.